Přehled výstupů

Statistika výstupů

Počty výstupů za rok 2020

Kliknutím na řádek v tabulce zobrazíte zveřejněné výstupy danného uživatele.
Nick Skupina Počet výstupů Pohlaví Obec Ročník
Čerňa Mogul Benzina Team 188x muž Lovosice 1966
Andre Eissport Weißwasser 135x muž Mulda 1971
špágr 122x muž Kostomlaty 1949
ben silvini madshus team 94x muž teplice 1969
Martin81 HELENE Kytlice 74x muž Most 1981
tristar Wilson 65x muž Teplice 1959
Dlouhán Dlouháni 64x muž Roudnice n.L. 1960
zajda 50x žena Lovosice 2 1969
Čerňa 77 FINASO Camper Team 48x muž Milešov 1977
Víťa87 HELENE Kytlice 46x muž Most 1987
HonzaJc 44x muž Jičín 1965
Milan Janko Fan Klub Milešovka 42x muž Žalany 1972
KOBLA Wilson 35x žena Teplice 1964
Čerňa7 HC Dukla Jihlava 33x muž Milešov 2001
Sarka 31x žena Teplice 1973
Tonpok 26x muž Žalany 1975
Džarda Rumový dech 22x muž Praha 8 1975
Tyfák 19x muž Velemín 1979
Zita Krušnohorský Everest 18x žena Bořislav 1971
Nanana75 18x muž Teplice 1975
Renata SK GRACELAND 17x žena Bilina 1975
Holka od vedle Rozběháme Litoměřicko 15x žena Terezín 1979
Rychlonožka TJ Žalany 14x muž Žalany 1980
Andrea Eissport Weißwasser 13x žena Mulda 1970
venna Fan Klub Milešovka 11x muž Žalany 1974
EMG 10x muž Duchcov 1966
Renča Sestry v akci :-) 10x žena Žalany 1972
Janča Lambáda 9x žena Žalany 1979
Žaneta 9x žena Osek 1979
Peakhunter 7x muž Most 1974
Alča Rozběháme Litoměřicko 6x žena Litoměřice 1985
Wudy HappyLoop.cz 5x muž Usti nad Labem 1970
Mič Fan Klub Milešovka 5x muž Česká Lípa 1976
Zdenek MaLé-R 4x muž Teplice 1965
Martina MaLé-R 4x žena Teplice 1972
Winterman Velosport Bílina 4x muž Bílina 1975
Kelwin Rozběháme Rakovník 4x muž Jesenice 1970
Verda1973 VitaSport.cz 4x žena Ústí nad Labem 1973
Léňa MaLé-R 4x žena Bystřany 1969
Pavel Jirkov 4x muž Jirkov 1973
Jenkins Fan Klub Milešovka 4x žena Bořislav 1993
Anča Česká republika 3x žena Bílina 2018
Jitka Křížová Česká republika 3x žena Radostín nad Oslavou 1981
Mist Rumový dech 3x muž Praha 1961
Šidy 2x muž Velemín 1977
Tom SPONA Teplice 2x muž Libouchec 1968
TONÍK 2x muž Bilina 2013
MATĚJ 2x muž Bílina 1970
Rejza 2x muž Chotiměř 1995
Radek 1x muž Teplice 1965
Jajik Česká republika 1x žena Teplice 1983
worren žádný 1x muž Varnsdorf 1961