4x4 Milešovka podzimní závod 2018

Registrace: po přihlášení na konci této stránky.


Start: 17.11.2018 v 09:00


Trasa: jedná se o čtyři výstupy na Milešovku.  Start bude na Bílce z parkoviště.  Vystoupí se na vrchol a pokračovat se  bude zpět směr Bílka,  ale pouze  na vrstevnici, pokračujeme po  vrstevnici na cestu, která vede z Černčic. Dále opět na vrchol a zpět  dolů stejnou cestou. Po  vrstevnici  se bude pokračovat na Milešovskou.  Znovu na vrchol a zpět  na vrstevnici, po které se přejde na modrou   (rozcestí Paška  pole,  Velemín) a naposled na vrchol kde bude cíl.  Trasa měří 14 km.  


Časomíra: bude probíhat pomocí čipů MI365.cz. Každý výstup si účastník "pípne" a bude tak zaznamenán čas jednotlivých kol.


Ostatní:  Čipy jsou k dispozici v bufetu a restauraci na Milešovce za 365,- a   mají  platnost 1 rok od prvního "pípnutí". Kdo celoroční čip nechce  může  se závodu zůčastnit také, ale zaplatí startovné 100,- Kč, které  bude  celé věnováno  postižené Terezce (Sbírka pro Terezku).

Účastníci závodu

PořadíJménoOddílMěstoKolo 1Kolo 2Kolo 3Kolo 4Celkový čas
1.Pavel Bělohlávek (Pavel)JirkovJirkov19:5326:3328:5027:0501:42:21
2.Martin Černý (Black)Teplice19:4027:5229:1927:5101:44:42
3.Aleš Zavoral (Aleš Zavoral )BeranyDuc.blogspot.czRoudnice nad Labem20:1227:0329:5028:3301:45:38
4.Matěj Konvalina (Mates)Most21:5728:5531:2327:2701:49:42
5.Michal Hampl (iron10)Koloshop TeamKostomlaty pod Milešovkou21:2729:1531:4828:0601:50:36
6.Vendula Kelbichová (Vendy)KL sport MostVysoká Pec21:5529:5932:3529:1701:53:46
7.Ondřej Hampl (Ondra )Kostomlaty pod Milešovkou21:5129:1533:3929:1201:53:57
8.Václav Bašek (venna)Fan Klub MilešovkaŽalany23:0031:0033:0030:4401:57:44
9.Petr Mondri (Petr)r.s.k.HomolkoviPraha23:2430:3234:1833:2802:01:42
10.Veronika Vágnerová (Verda1973)VitaSport.czÚstí nad Labem26:1231:3734:2930:3602:02:54
11.Jaroslav Poláček (Apodo)Erz BikeKozinec23:4835:0437:5835:5202:12:42
12.Lukáš Kouba (Rychlonožka)TJ ŽalanyŽalany27:1236:3340:2737:4402:21:56
13.Jana Chudinová (Jana)MonzasÚstí n.L.27:4236:3740:1937:3502:22:13
14.Veronika Skalická (Verča)Fan Klub MilešovkaVelemín31:1138:0641:3836:4602:27:41
15.Tomáš Janík (Tom)SPONA TepliceLibouchec34:5233:5145:5233:4902:28:24
16.Lukáš Kotě (CatZilla)Fan Klub MilešovkaVelemín 31:2840:4947:3443:3202:43:23
17.Daniel Vít (Mič)Fan Klub MilešovkaČeská Lípa27:2937:3748:4450:0802:43:58
18.Jan Tiefenbach (Sandokan)XXXPraha 20, Horní Počernice29:3640:3548:1649:0602:47:33
19.Milan Janko (Milan Janko)Fan Klub MilešovkaŽalany31:5244:2248:1744:5802:49:29
20.Tomáš Richter (Tom)MaLé-RTeplice34:5942:4450:5856:2503:05:06
21.Eliáš Molnár (Eliáš )Chata MilešovkaPraha 433:3944:4151:3956:1503:06:14
22.Jana Pauzová (Jenkins)Fan Klub MilešovkaBořislav35:0753:5101:04:2859:2203:32:48
23.Helena Nováková (Bobina)Žádný Teplice35:5353:5401:04:2558:4303:32:55
24.Antonín Pokorný (Tonpok)Žalany 36:2353:3201:04:2759:3803:34:00
25.Martina Richterová Drvotová (Martina)MaLé-RTeplice39:2158:3001:04:1901:14:1303:56:23
26.Zdenek Drvota (Zdenek)MaLé-RTeplice39:1858:3501:04:1501:14:1803:56:26
Karel Veselý (XkeZ)Malé ŽernosekyXXXX00:00
Martin Šulc (Shule)Bohušovice nad OhříXXXX00:00
Miroslav Nováček (Nováček)KC Slavia PrahaPostoloprtyXXXX00:00
Miroslava Vildová (Mirka)ZbožnáXXXX00:00
Vladan Černecký (Vlady)Hnízdil Team Kadaň Ústí nad Labem XXXX00:00