4x4 Milešovka zimní závod 2019

Registrace: po přihlášení na konci této stránky.


Start: 02.02.2019 v 09:00


Trasa:  jedná se o čtyři výstupy na Milešovku.  Start bude na Bílce z  parkoviště.  Vystoupí se na vrchol a pokračovat se  bude zpět směr  Bílka,  ale pouze  na vrstevnici k lanovce, pokračujeme doleva po  vrstevnici na cestu,  která vede z Černčic. Dále opět na vrchol a zpět  dolů stejnou cestou.  Po  vrstevnici  se bude pokračovat na Milešovskou trasu.  Znovu na vrchol a  zpět  na vrstevnici, po které se přejde na modrou   (rozcestí Paška   pole,  Velemín) a naposled na vrchol kde bude cíl.  Trasa měří 14 km.  


Časomíra: bude probíhat pomocí čipů MI365.cz. Každý výstup si účastník "pípne" a bude tak zaznamenán čas jednotlivých kol.


Ostatní:   startovné 100,- Kč

Účastníci závodu

PořadíJménoOddílMěstoKolo 1Kolo 2Kolo 3Kolo 4Celkový čas
1.Ladislav Vojtěchovský (Láďa)VitaSport.czKrupka20:0025:0025:0030:3001:40:30
2.Milan Suchan (Milďas)YamanKladno21:2427:5530:5426:4901:47:02
3.Pavel Bělohlávek (Pavel)JirkovJirkov21:3428:1932:5730:1401:53:04
4.Vendula Kelbichová (Vendy)KL sport MostVysoká Pec23:1831:2634:1333:3002:02:27
5.Jaroslav Poláček (Apodo)Erz BikeKozinec24:2632:5433:4631:4702:02:53
6.Vladimír Dlouhý (Dlouhán)Dlouháni RoudniceRoudnice n.L.25:1930:5435:3931:3702:03:29
7.Václav Bašek (venna)Fan Klub MilešovkaŽalany25:1333:1336:3432:4402:07:44
8.Veronika Vágnerová (Verda1973)VitaSport.czÚstí nad Labem27:4233:1936:0932:0602:09:16
9.Zdeněk Klír (zdeny)SRTG RoudniceRoudnice nad LAbem24:2434:1837:0335:0102:10:46
10.Josef Kafka (Píno)Team RaidLightÚstí nad Labem29:1835:1139:5337:0002:21:22
11.Michal Tétauer (Tyfák)Velemín28:2137:1541:2437:4402:24:44
12.Radka Urbanová (will07)GLASSMAN TTMikulov33:4343:4001:13:2855:2803:26:19
13.Martina Richterová Drvotová (Martina)MaLé-RTeplice39:2159:1501:06:2101:08:2503:53:22
14.Zdenek Drvota (Zdenek)MaLé-RTeplice39:2359:1901:06:1701:27:3904:12:38
15.Jana Rutzenstorferová (Jana)MaLé-RTeplice32:3656:1001:01:07X02:29:53
16.Antonín Pokorný (Tonpok)Žalany 42:1658:2401:16:16X02:56:56
17.Martin Paulen (Martin&Lucas)Brozany nad Ohří38:4501:03:3301:26:02X03:08:20
18.Veronika Skalická (Verča)Fan Klub MilešovkaVelemín35:0049:37XX01:24:37
19.Jiří Richter (špágr)Kostomlaty45:49XXX45:49
Jana Tržilová (Bessinka)KČT Krásná LípaÚstí nad LabemXXXX00:00
Michal Grešl (Michal)PrahaXXXX00:00
Monika Mikschová (Monika)Mšené-lázněXXXX00:00
Vlastimil Miksch (Mikeš)Mšené LázněXXXX00:00